Jõuluaeg Nõva koguduses

P 27.11. kell 11:00 Advendiaja 1. pühapäev. Jumalateenistus armulauaga. Teema: Sinu Kunigas tuleb alandlikkuses. Süütame advendiküünla ja iga tulija saab advenditule endale koju viia. Teenivad õp Kristo Hüdsi, Andres Krumme Nõva koor ja organist Danguole Tamberg. Kirkukohv peale jumalateenistust. (Nõva kirik)

N 08.12. kell 10:00 Nõva kooli advendihommik Nõva kirikus.

P 11.12. kell 11:00 Advendiaja 3. pühapäev. Jumalateenistus armulauaga. Teema: Valmistage Issandale teed.  Teenivad diakon Lev Lekarkin, Andres Krumme ja organist Danguole Tamberg.  Kirkukohv peale jumalateenistust.

L 24.12. kell 16:00 Jõuluõhtu jumalateenistus. Teenivad diakon Lev Lekarkin, Andres Krumme, Nõva koor ja organist Danguole Tamberg. (Nõva kirik)

L 31.12. kell 14:00 Vana-aasta jumlateenistus. Teema: Meie aeg on Issanda kätes. Teenivad diakon Lev Lekarkin ja organist Danguole Tamberg. (Nõva kirik)

P 08.01. kell 11:00 Kristuse ristimise püha. Teema: Ristimise and. Teenivad diakon Lev Lekarkin, Andres Krumme ja organist Danguole Tamberg. (Nõva kirik)