Majutus

Kiriku kõrval asuvas kogudusemajas on võimalik ööbida. Teisel korrusel on kaks eraldi tuba, kummaski neli voodikohta. Kui kasutada ka allkorruse kaminaruumi põrandal madratseid, on võimalik majutada korraga 15-20 inimest.
Majas on kaks wc-d, dušširuum, köök. Köögis on olemas kõik toidutegemiseks vajalik – elektripliit, külmkapp, kohvimasin, veekeedukann, potid-pannid, söögiriistad ja nõud.

Lisaks asub kogudusemaja kõrval väike õuemajake kahe nari ehk nelja voodikohaga.
Maja juures on ka telkimisvõimalus.

Õues on lõkkekoht, katusealune istumiseks, kaks välikäimlat. Sauna ei ole.
Külakeskuses (ca 800 m) on kauplus ja söögikoht, läbi männimetsa (ca 1,2 km) saab nii jalgsi kui autoga randa, kus on võimalik ka ujuda. Läheduses ka RMK Peraküla-Aegviidu matkatee. Nõva RMK looduskeskuse maja ja Peraküla rand piknikukohtadega 5 km kaugusel, Perakülas on ka tähistatud matkarajad.

Majutuse eest tasumine on kokkuleppeline vabatahtlik annetus võimaluste ja südametunnistuse järgi.
Annetuse eest tasume majutusega kaasnevad elektrikulud ning hoiame ülal ja arendame oma majutusvõimalusi, et ka aastakümnete pärast oleks võimalik selles õdusas paigas öömaja pakkuda.

Majutuse broneerimiseks palume ühendust võtta Silja Silveriga: siljasilver@hot.ee, tel 56214381